Witam serdecznie
Jestem malarką, rzeźbiarką twórczynią sztuki recyklingu, oraz decoupage. Dodatkowo jestem arteterapeutką i specjalistką psychologii pozytywnej stosowanej ds. jakości życia. Od najmłodszych lat pasjonowałam się psychologią, filozofią, historią i sztuką, a teraz mogę połączyć swoją wiedzę i zdolności artystyczne z działaniami na rzecz ochrony środowiska i pomocy społecznej. Moja twórczość jest pełna energii, kolorów i pomysłów, a każde moje dzieło jest unikatowe i wyjątkowe. Sztuka recyklingu to dla mnie nie tylko sposobność do wyrażenia siebie, ale również przekazanie ważnego przesłania o ochronie naszej planety. Poszukuję różnego rodzaju odpadów i przedmiotów, które inni uważają za bezwartościowe, a ja widzę w nich potencjał artystyczny. Przez moje prace chcę pokazać, że każdy z nas może przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko poprzez kreatywne wykorzystanie rzeczy, które zazwyczaj lądują na wysypisku. Decoupage natomiast pozwala mi na stworzenie pięknych i unikalnych przedmiotów, wykorzystując technikę ozdabiania papierem. Fascynuje mnie możliwość połączenia historycznego znaczenia starych gazet czy serwetek z nowymi formami i kształtami. Dzięki temu mogę tworzyć nie tylko piękne przedmioty, ale również przekazywać różne przesłania i refleksje. Jednym z moich obszarów działania jest również arteterapia. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, wykorzystuję sztukę jako narzędzie do wspierania i pomoc dla osób przeżywających trudności emocjonalne. Poprzez różnego rodzaju techniki artystyczne, staram się pomóc ludziom odnaleźć swoje wewnętrzne źródło wdzięczności, spokoju i radości. Cieszę się każdym dniem spędzonym przy moim stole i sztaludze z pędzlem w ręku i nieustannie poszukuję nowych wyzwań i możliwości wyrażania siebie poprzez sztukę. Moje prace są moim sposobem na komunikację z światem i wyrażenie moich myśli, uczuć i przemyśleń. Jestem otwarta na współpracę i inspirację, a moja twórczość jest ciągle w ruchu, zmienia się i rozwija wraz ze mną.