Wracasz zmęczona po pracy, a w głowie kotłują się myśli co jeszcze trzeba dokończyć i czego nie dowiozłaś. Lista zadań do zrobienia na już ciągle się powiększa, a Ty myślisz tylko o tym jak wyrobić się ze swoich obowiązków. Rozważasz czy spędzić wieczór odpoczywając i czując poczucie winy, czy może usiąść jeszcze do pracy na godzinkę dwie i poczuć ulgę.
Ty wiesz, że tak ulga jest pozorna i chwilowa, a za nią kryje się stos zadań, z którymi się nie wyrabiasz, bo znów nie potrafiłaś odmówić…
Bardzo często to, co Cię blokuje, nie jest problemem zewnętrznym, tylko niewidocznymi przekonaniami i emocjami, które nosisz w sobie od lat.
Wspieram osoby które chcą wprowadzić do swojego życia więcej świadomości i akceptacji.
Pomagam im rozpoznawać emocjonalne blokady i uwalniać to, co utrudnia spokojną i bezstresową pracę, a także wspieram budowanie relacji z samym sobą opartą na zaufaniu i wierze w siebie.
W swojej pracy łączę sprawdzoną metodę uwalniania emocji, introspekcję oraz medytację.
Moje własne doświadczenia z wypaleniem, stresem i stanami depresyjnymi doprowadziły mnie do głębokiej zmiany i rozpoczęcia pracy nad sobą. Dziś łączę zebraną wiedzę z pracą nad podświadomością, która daje ogromne efekty.
Podczas tej konsultacji nie dostaniesz gotowej recepty ani „złotych rad z internetu”.
Zamiast tego:
przyglądamy się konkretnym sytuacjom z Twojej pracy
namierzamy przekonania, które sabotują Cię od środka (często nieświadomie)
sprawdzamy, dlaczego boisz się przełożonego, nie mówisz „nie”, bierzesz za dużo na siebie albo tkwisz w niskich zarobkach
namierzamy emocje, które trzymają Cię w napięciu, lęku i poczuciu winy
To bezpieczna przestrzeń, w której możesz w końcu powiedzieć wszystko to, czego nie mówisz w pracy.
Z jakimi tematami możesz przyjść?
jeśli czujesz się wypalona, przeciążona i zmęczona „ciągłym muszę”
masz problem z asertywnością i stawianiem granic
boisz się reakcji przełożonego lub ocen innych
pracujesz dużo, a Twoje zarobki nie rosną
masz niską pewność siebie i ciągle podważasz swoje kompetencje
utknęłaś w jednym miejscu i nie wiesz, co Cię tak naprawdę blokuje
to ta sesja jest dla Ciebie.
Często problemy związane z pracą sięgają głębiej, dzięki czemu praca z nimi pozwala na efekty nie tylko w obszarze pracy i kariery ale także relacji czy zdrowia.
Co robimy na sesji?
Podczas spotkania:
docieramy do źródła Twojego problemu (nie tylko objawów)
identyfikujemy przekonania typu:
„muszę zasłużyć”, „nie mogę zawieść”, „jak się odezwę, będzie konflikt”, „inni są ważniejsi niż ja”pracujemy z emocjami, które te przekonania podtrzymują
zrozumiesz dlaczego do tej pory automatycznie zgadzałaś się na zadania, których nie chcesz
poznajesz metody, dzięki którym Twój głos na spotkaniach zaczyna być słyszany i mieć znaczenie
Często już jedna sesja przynosi ulgę i spokój, a także zupełnie inne spojrzenie na siebie i swoją sytuację w pracy.
Efekty, które zauważają klienci:
przestają wracać w myślach do rozmów z szefem
mają odwagę zabrać głos na ważnych spotkaniach
nie rozpamiętują tygodniami błędnych decyzji
mają większą sprawczość, działają efektywniej, co przekłada się na wyniki
rozumieją co ich blokowało i jaki pierwszy krok zrobić, aby ruszyć do przodu
mają więcej odwagi w działaniach
Klienci często po sesjach mówią coś bardzo podobnego:



Efekty: TY po sesji
Po kilku sesjach przestaniesz zadręczać się odmawiając kolejnego dodatkowego zadania w pracy, poczujesz siłę i moc, aby działać w zgodzie ze sobą. Będziesz w stanie rozmawiać z przełożonym jak równy z równym, zamiast bać się jego reakcji. Odważysz się w końcu pójść po podwyżkę, aby być wynagrodzona adekwatnie do swojej wartości.
Jeśli czujesz, że chcesz w końcu zająć się sobą, a nie tylko przetrwać kolejny tydzień w pracy: ta konsultacja jest dla Ciebie.
Poczujesz wyraźną ulgę i zdejmiesz ciężar z barków. Poznasz narzędzia, dzięki którym w przyszłości będziesz mogła sam/a identyfikować programy, które blokują Twój rozwój.