Zdjęcie produktu
Światłocień Duszy
Monika Nowacka
90 min
555,00 zł
  • Kasia
    fotograf
    Najlepszymi momentami są te, kiedy Monika opisuje dokładnie to samo co widzę pod zamkniętymi powiekami. Albo, kiedy wystarczy jedno zdanie wypowiedziane przez Monikę i pęka tama we mnie i wylewa się potok łez. I te łzy nigdy nie są pospieszane, zawsze są zaopiekowane. Bardzo dużo mi dają Światłocienie, jest to niesamowity sposób na wejście w głąb siebie będąc maksymalnie zaopiekowaną. Polecam!
  • Ilona
    Pierwszy raz pracowałam z energią w takim wymiarze, fajnie czuć zaufanie do kogoś kto wchodzi w twoje pole energetyczne i otwiera nie tyle nie znane, ale nie do końca zaopiekowane doświadczenia i emocje. Dostałam wskazówki czym mogę skontaktować się ze sobą
  • Milena
    Zajebiście, super, świetnie, wspaniale. Mia to magiczna osóbka z wielką Mocą i jakie to zajebiste, wow!!!! polecam każdemu, czułam się bardzo zaopiekowana, w dobrych rękach i z super dystansikiem (hehe;)p) POLECAM, WARTO.
  • Opinia Anonimowa
    Czułem się bardzo komfortowo żeby się otworzyć i pozytywnie zaskoczony w którą stronę potoczyło się nasze spotkanie w pozytywnym wymiarze. Wewnętrznie mam przekonanie, że poruszenie kwestii tej brakującej relacji/więzi dziadkiem dużo mi dało. Poczułem, że stał mi się bliższy, tak jakby mi coś powiedział, choć nie do końca wiem co, ale na pewno się dowiem :)
  • Opinia Anonimowa
    To taka terapia tylko z energią. Dotyka źródła problemu i zmienia jej energię . To kolejny etap zaopiekowania się sobą. Tym razem swoją duszą. Najbardziej wartościowe: Znalezienie źródła problemu.
  • Marzena
    Każde nasze spotkanie, było wyjątkowe to co we mnie poruszałaś powodowało zmiany w moim otoczeniu i we mnie wręcz natychmiast. Praca z Tobą wywróciła moje życie do góry nogami po każdym procesie działy się rzeczy o których nie śmiała bym nawet pomyśleć, marzyć. Jeśli zastanawiasz się co Cię czeka u Mii to spodziewaj się niespodziewanego!!!!
  • Kasia
    Trudno mi to ubrać w słowa, za każdym razem wychodzę z przeogromnym podziwem do pracy jaką wykonujesz. Cudownie czytasz energię, wielokrotnie mówiłaś słowa które miałam w głowie. Raz prawie w tym samym momencie to samo powiedziałyśmy 😆 to jest jakiś kosmos. Czuję się zobaczona, tak naprawdę. Nie da się tego opisać, bo głowa mocno próbuje to wszystko wytłumaczyć i zrozumieć, to trzeba poczuć