Zdjęcie produktu
Bezpłatny Audyt Efektywności (45 min.) o wartości 200 zł.
Piotr Kuć
  • Krzysztof Idzikowski
    Bardzo dziękuje za audyt z Tobą, Piotrek. Dowiedziałem się wielu metod radzenia sobie z problemami, jakie towarzyszą mi przy ADHD jak prokrastynacja. Przebieg spotkania był bardzo przyjacielski, taki ciepły i otwarty. Mimo tego, że jestem wstydliwy, to byłem w stanie od razu się otworzyć dzięki panującej atmosferze przez cały przebieg rozmowy.
  • Kacper Lipiec
    Odsłuchałem całe nagranie, świetna metoda dla użytkownika. Bardzo fajna rozmowa, czuję się wysłuchany, dostałem moim zdaniem wartościowe informacje zwrotne co do swojej obecnej sytuacji, nad czym popracować we własnym zakresie i gdzie niewielkie zmiany mogą wpłynąć pozytywnie, do tego rozumiem już z czego mogą wynikać moje problemy.
  • Olga Wójcik
    No fajny ten Twój projekt. Super.. nadzieja, że ktoś kto nie umie wykorzystać swojego potencjału ma szansę na poprawę. Odrazu miło się robi.

Zapisz się, aby otrzymać pliki

👋 Stwórz swoje