Zdjęcie produktu
Spacer zielarski w Rzepinie
Zioła od podszewki
50,00 zł
  • Wanda
    Wiktoria, dziękuję za wspaniałą ucztę zielarską. Bylo warto zanurzyć sie w tej krainie i poczuć smak ziemi i co z niej wyrasta. Dziękuję tez za miłą rozmowę. Do następnego razu. I udanej majówki. 🤗
  • Dorota
    Bardzo sympatycznie było! Ale przede wszystkim ogrom wiedzy, otwarcie oczu na to, co dookoła nas, że tyle dobra mijamy i w jakimś sensie lekceważymy, a to skarby! 😁😍 Dziękuję! 💚
  • Agnieszka
    Ja też bardzo dziękuję za dzisiejszy dzień, za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Takie spotkania są bardzo inspirujące i zachęcają do pogłębiania wiedzy o ziołach a przede wszystkim ich stosowania🍀💚
  • Katarzyna
    Ja czekam na wiecej 😍 Dziękuję bardzo za miłe spędzony czas 😘😘😘
  • P.
    Świetnie spędzony czas